Trwa odliczanie do zlotu żaglowców w Gdyni

Trwa odliczanie do zlotu żaglowców w Gdyni

Przygotowania do gdyńskiego zlotu żaglowców The Culture 2011 Tall Ships Regatta weszły  na ostatnią prostą. Do 2 września – daty oficjalnego rozpoczęcia imprezy pozostało już mniej niż sto dni. Maturzyści z podobnej okazji bawią się na studniówkowych balach – my dalecy jesteśmy od świętowania, zdając sobie sprawę, że rozpoczyna się właśnie najgorętszy okres przed największym wydarzeniem żeglarskim tego roku w Polsce.

Warto odnotować, że niejako w prezencie na okoliczność „zlotowej studniówki” pod adresem www.gdynia.pl/zagle ruszyła oficjalna strona poświęcona zlotowi żaglowców The Culture 2011 Tall Ships Regatta. Będziemy tam zamieszczać aktualności dotyczące przygotowań do tej wielkiej imprezy, wspólnie odliczać dni do jej rozpoczęcia i cieszyć się z każdego kolejnego żaglowca ogłaszającego swoje przybycie do Gdyni. A w międzyczasie zapraszamy do zapoznania się z bogatą zawartością merytoryczną strony – fascynującą historią zlotów żaglowców, odbycia sentymentalnej podróży w czasie do czterech poprzednich gdyńskich zlotów w 1974, 1992, 2003 i 2009 r., czy też zapoznania się z bogatym materiałem zdjęciowym – często unikatowym.

Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszego serwisu oraz do „polubienia” żeglarskiej strony Gdyni na Facebooku (http://www.facebook.com/pages/Gdynia-%C5%BBeglarska-Stolica-Polski/186824178007759)!

Już dziś też oczywiście zachęcamy do obecności w Gdyni podczas zlotu żaglowców The Culture 2011 Tall Ships Regatta w dniach 2-5 września!

Krzysztof Romański

Dodaj komentarz

Adres elektroniczny nie będzie publicznie widoczny.

*

*